Pereiti prie turinio

Taip pat galimas krūtų patinimas. Jei pradėsite naudoti žiedą bet kuriuo kitu mėnesinių ciklo metu, būsite apsaugotas nuo nėštumo, jei pirmąsias 7 vartojimo dienas naudosite papildomą kontracepcijos priemonę pvz. Tada ją pašalina pati moteris, po kurios daroma savaitės pertrauka septynios dienos , per kurią atsiranda kraujavimas. Kitas neabejotinas vaisto pranašumas yra jo gebėjimas reguliuoti moters mėnesinių ciklą. Nenaudokite produkto žindančioms moterims, nes hormoninis žiedas gali žymiai sumažinti pieno gamybą ir, be to, pakeisti jame esančių maistinių medžiagų kiekį.

EluRyng dozė yra viena EluRyng, įkišta į makštį. Žiedas tris savaites turi nuolat išlikti vietoje, po to daroma savaitės pertrauka be žiedo. Nuvaringas įterpiamas kartą per mėnesį 3 savaites ir tada pašalinamas. Naujas žiedas įdedamas po 7 dienų pertraukos.

Papasakokite savo ginekologui apie visus vaistus, kurių laikotės. Tai taip pat reiškia, kad reikia pranešti jam apie visus jūsų vartojamus augalinius papildus ir namų gynimo priemones.

Jei vis dar kyla abejonių, atlikite papildomus tyrimus. Prieš priimant sprendimą, būtina būti gerai informuotam.

nuvaring sąnarių skausmas dėl sąnario

Galite sužinoti daugiau apie tai: Kreipkitės į ginekologą; Apsilankydami šioje svetainėje anglų kalba ; Atlikdami kai kuriuos internetinius tyrimus. Jei neseniai nebuvo atliktas dubens tyrimas, nuvaring gydytojas jį atliks, norėdamas patikrinti makštį, gimdos kaklelį, kiaušides ir gimdą. Vizitas truks tik keletą minučių, o visas susitikimas - paprastai mažiau nei valandą.

nuvaring epikondilitą peties sąnarys gydymas liaudies gynimo

Galite kreiptis į savo patikimą ginekologą, į šeimos konsultavimo centrą arba susitarti dėl paskyrimo į ligoninę. Žiedas yra vieno dydžio.

Taip pat atminkite, kad tai nėra būdas apsaugoti jus nuo lytiškai nuvaring ligų, tokių kaip ŽIV. Jei nerimaujate dėl savo sveikatos, vartojate kitų vaistų ar nerimaujate dėl šalutinio poveikio, iš nuvaring aptarkite tai su savo ginekologu. Nenaudokite žiedo, kurio galiojimo laikas pasibaigęs. Tačiau kai kurie iš tų, kurie ją naudojo, buvo visiškai nepatenkintas, ypač dažnai plėtra šalutinio poveikio, ir jie yra daug, depresija, sumažėjęs lytinis potraukis, galvos skausmas, plėtrą makšties infekcijos, pažeidimą mėnesinių skysčio, spuogai, svorio ir prarasti žiedas.

Nenuostabu, kad "NuvaRing" reiškia atsakymai šiuo atveju yra labai neigiamas. Tačiau verta pažymėtikad tokie renginiai yra būdinga visiems Kombinuotųjų kontraceptikų, kuriai priklauso įrankis.

„EluRyng“ ir „NuvaRing“

Tie, kurie jau seniai patiko, sako, kad nemalonūs pojūčiai paprastai per vieno iki trijų nuvaring, pagrindinis dalykas - kantrybė, bet keli žmonės gali atlaikyti pastovų tepimas, nepriežastinės nerimą ir migrena. Žiedas Y "NuvaRing" yra kontraindikacijos, pavyzdžiui, polinkį į trombozę ar miokardo istorijos, diabetas, pankreatitas, sunkios kepenų ligos, kraujavimas iš lytinių takų, nėštumo ir žindymo galimybė.

nuvaring tepalas nuo artrito pirštais nuo vaistinėje

Pasirodo, kad daugelis žmonių tiesiog negali pasinaudoti šio žiedo. Jei yra depresijos atvejų, gali tekti nutraukti NuvaRing vartojimą, jei depresija pasunkėja.

Kas gali jį naudoti "NuvaRing" yra saugi daugelio sveikų moterų kontracepcijos priemonė.

Makšties žiedas yra tik receptinis kontracepcijos metodas. Makšties žiedas yra mažas, lankstus, plastikinis žiedas, kurį įdedate į makštį, kad išvengtumėte nėštumo.

Prieš pradėdami vartoti NuvaRing, svarbu, kad jūs sąžiningai aptarinėtumėte savo gydytojo istoriją su savo gydytoju. Paprastai rimtų problemų neretai pasireiškia vartojant hormoninius vaistus nuo gimimo. Jūs netgi galėsite vis dar vartoti NuvaRing, net jei turite tam tikrų rizikos veiksnių - tol, kol esate atidžiai prižiūrint gydytojui.

Makšties žiedas gimimo kontrolei

NuvaRing nerekomenduojama moterims, kurios: Dūmų cigarečių yra 35 ar vyresni. Yra rimtų širdies vožtuvų problemų ar širdies priepuolių istorija. Bet kokia informacija apie vaistą, paskelbta RxList.

nuvaring aušinimo tepalus nuo sąnarių

Informacija apie vaistus, rasta RxList. Šiame straipsnyje rastoje vaistų palyginimo informacijoje nėra jokių duomenų iš klinikinių tyrimų su dalyviais ar gyvūnais, kuriuos atliko bet kuris iš vaistų gamintojų, lygindamas vaistus.

nuvaring kad ji yra neįmanoma artritu sąnarių

Pateikta vaistų palyginimo informacija neapima kiekvieno galimo vartojimo, įspėjimo, vaistų sąveikos, šalutinio poveikio ar nepageidaujamos ar alerginės reakcijos. Turėtumėte įstatyti naują žiedą, net jei jums vis dar menstruacijos. Svarbu, kad žiedą nuimtumėte ar įdėtumėte tą pačią savaitės dieną.

Makšties žiedas - jūsų kontracepcijos vadovas

Tuomet kitą žiedą turėtumėte įterpti kitą pirmadienį. Jei žiedas iškrenta, nuplaukite jį ir vėl įkiškite.

nuvaring mano sąnariai skauda kas tai yra

Jei žiedas iš makšties išeina ilgiau nei tris valandas, naudokite atsarginę kontracepcijos priemonę.